Květen 2012


WinX: 3D figurky

30. května 2012 v 17:10 Winx clubPixies

27. května 2012 v 12:42 Winx club

Witch obrázek

26. května 2012 v 19:28 Witch

Charmix

26. května 2012 v 19:26 Winx club

Winx club 3D kouzelné dobrodružství

26. května 2012 v 10:29 Winx filmy
Pro víly Bloom, Flora, Layla, Musa, Tecna a Stella jen nový školní rok začal s uvítacím ceremoniálu, kdy se událost již zničené zlým čarodějkám Icy, Darcy a Stormy. Chtějí zbavit strom života a jeho výkon na obsazení pravomoci dobré víly v sobě. Mezitím Bloom však střeží tajemství o své snoubence nebe. Šest víly nyní musí provést jejich nepřátelé spojí své síly k obnovení harmonie v Magix.

Winx Club - 3D Výprava do ztracené království

26. května 2012 v 10:11 Winx filmy
Před šestnácti lety se nejmocnější bojoví mágové Magické dimenze obětovali, aby porazili Zlo. Nyní je osud království v rukou mladé dívky Bloom, víly Dračího plamene. Doprovázena svými kamarádkami z Winx Clubu, musí Bloom čelit té největší výzvě: vstoupit do hlubin temné dimenze a bojovat proti zlu, aby přivedla své rodiče zpět k životu a odhalila záhadu spojenou s jejím původem. Uspějí Bloom, Flora, Stella, Layla, Musa a Tecna a porazí ty nejděsivější stvůry z nočních můr? Naleznou opět posledního krále Sparxu? Podaří se Bloom zachránit ztracené království ? http://www.filmarena.cz/obrazky/film_6788_1.jpg


Sezóna 4

26. května 2012 v 10:04 Winx Serie
Winx jsou v Alfea nejen jako studenti, ale jako učitelé magie. Jsou pro ostatní populární.
Setkání s ředitelkou Faragondou na zdraví dívky, ředitelka dává každé z nich malého křídla enchantix: Jedná se o klávesy, které slouží pro vstup do tajné křídlo školy, kde jsou minulosti, současnosti a
budoucnosti. Faragonda odhaluje jejich existenci dalších úrovní síly víl: moc Believix.
Bloom chůze dlouhou chodbou plná obrazů líčit jeho protivníci, na konci chodby objeví malba skupina 4 mužů, kteří byli požádáni. Příchod podivné znaky zobrazené na obraze nechtěla vysvětlit Faragonda Bloom z Winx projektů je zcela odlišný: jsou to kouzelníci, ze země po staletí ukradli všechny síly, se snaží zachytit Bloom. Síla černém kruhu, ale odmítne, protože je to víla Domino, a ne ze Země. Ve skutečnosti, poslední víla Země, je Roxy, víly zvířat, dcera Morgana Fairy královny země, která se brzy stane součástí skupiny.
http://winxmagicfairies.webs.com/photos/Winxclub/winxclubseason4%20(8).JPG

Sezóna 3

26. května 2012 v 9:59 Winx Serie

Již dříve byly vykázány do dimenze Omega, Trix, jsou schopné uniknout sValtor,čaroděj je částečně zodpovědný za zničení domova oblastiDomino. Oni rozhodnou spolupracovat a plánují napadnout několik oblastí, v oblasti Magix a hledat pomstu na těch, kdo je uvězněn, a krást jejich neobyčejně silné a mocné kouzlo Mystic bohatství a zdroje každé z těchto sfér. S Enchantix, Flora, Stella, Layla, Bloom, Tecna a Musa jsou schopni používat neuvěřitelné a silný výkon a jsou schopny miniaturizovat.Bloom nicméně nelze miniaturizovat vzhledem k tomu, že její Enchantixnení kompletní. Winx začínají své třetí a poslední rok v Alfea, učení o jejich unikátní transformace Enchantix, získané za cenu obětování se pro někoho z jejich domovského světa a ukazuje velkou odvahu a obětavostpři tom. Bloom také se dozví více o ní, Domino domovskou planetu, stejně jako pravdu o svém narození a kde jsou rodiče.

Sezóna 2

26. května 2012 v 9:53 Winx Serie
Sezona začíná návratem Bloom, Stelly, Flory, Musy, a Tecny z letních prázdnin, aby zahájily svůj druhý školní rok na Alfeji. Podivně se seznámí s dívkou jménem Layla, která se brzy stane další členkou klubu Winx. Čeká je nebezpečný boj proti zlu. Podaří se jim zvítězit a zachránit tak magický svět?

Sezóna 1

26. května 2012 v 9:51 Winx Serie
Tady celý příběh začíná - dozvíš se, jak vlastně parta Winx Club vznikla. Bloom se náhodou seznámí se Stellou a ta ji vezme do magické dimenze - do školy pro víly jménem Alfea. Zde se setká i s ostatními členkami Winx Klub party - Florou, Musou a Tecnou, které čeká unavující boj s čarodějnicemi Trix.

Roxy

26. května 2012 v 9:41 kdo jsou Winx
Winx: - Roxy je kamarádka Winx víl. Jako jediná pochází z planety Země. Nejraději má zvířata, která jsou také její vášní a koníčkem. Narozena ve znamení Elfa miluje zelenou barvu. Roxy je milá brunetka oblečená v moderních šatech, připravená k nakupování.

AISHA (Layla)

26. května 2012 v 9:35 kdo jsou Winx
AISHA (Layla)
Aisha je Vílou vln: má schopnost ovládat vodu a magickou tekutinu (zvanou "Morphix"), která slouží k chytání nepřátel do pasti nebo, při jiných příležitostech, se z ní dají vyrábět různé užitečné věci. Je sportovně založená, energická a má neobvyklé taneční nadání (její chůze je vždy velmi elegantní)

Tecna

26. května 2012 v 9:33 kdo jsou Winx
TECNA - Víla technologie Teena pochází ze Zenitu, technologického království, kde se všechno soustředí na vědecký pokrok Výborná znalost vědy jí pomáhá sestrojovat přístroje, jejichž pomocí dostává sebe i své přátele z nepříjemností

Musa

26. května 2012 v 9:30 kdo jsou Winx
MÚSA - Víla hudby Musa pochází z planety Melodie a má zvláštní nadání pro hudbu, jíž se věnuje celá rodina.

Stella

26. května 2012 v 9:23 kdo jsou Winx
STELLA - Víla Zářícího slunce
Princezna Solarie, planety, kde jsou všichni lidé velmi srdeční a šťastní.
Nejlepší kamarádka Bloom
Stále veselá a usměvavá
Její největší starostí je, aby byla vždy oblečená podle poslední módy
Nejkrásnější z Winx Clubu
stella

Bloom

26. května 2012 v 9:10 kdo jsou Winx
Bloom je víla Dračího ohně.Bloom je zcelé skupiny Winx nejmocnější, protože ve svém nitru přechovává Dračí ohen, jenž jí umožnuje zlé čarodějnice porazit.Její nejučinnější zbraní je vrozená schopnost vycítit nebezpečí, což jí v kombinaci s její bystrostí pomáhá zdolat i ty nejobtížnější výzvy.

Winx panenky

26. května 2012 v 8:51 Winx club