Srpen 2012

Zítra 3.série!!!!!!!!!!!!! :D

31. srpna 2012 v 12:45 Moje keci
Ahojky už se hrozně těším na třetí serii a taky nás čeká nová proměna Enchantix nová dobrodružství a taky jsem zvědavý co jste tam bude dít tak tady máte malou upoutávku :D Sobota: Druhý školní rok ve škole kouzel Alfea je u konce a dívky odjíždějí do svých království na prázdniny.
Stellin tatínek, král Radius, se rozhodne pro svou dceru uspořádat pravý "princeznovský bál". Stella se prý může těšit n
a skvělou párty a navíc ji čeká nádherné překvapení! Stella si představuje, že se její rodiče znovu usmíří, a spolu s Bloom se proto nadšeně vrhá do vírů nákupů - k takové významné příležitosti přece potřebuje krásné šaty.
Mezitím zlé čarodějky Trix, uvězněné v dimenzi Omega (na zmrzlé planetě, která slouží jako vězení), osvobozují mocného kouzelníka Valtora a skrze bránu společně unikají na Laylinu planetu Andros. Na ní pak Valtor promění stráže v podobě mořských pan na příšery, které mají plnit jeho příkazy. Jedné z nich se však podaří uniknout a žádá Laylu o pomoc. Ta se ihned vrací na svou planetu, aby dala vše do pořádku… Fotka: Mám tu pro vás další fotečku ze 3. série! Která víla se Vám v proměně Enchantix líbí nejvíc?
Nová i špatná zpráva

20. srpna 2012 v 21:12 Winx info
Dobrý den,
velice děkujeme za projevený zájem o naši TV.
Bohužel Vás musím zklamat, ale film Winx club nemáme zařazen v programové nabídce.
O zakoupení 5. řady se samozřejmě pokusíme.
Věříme, že si z naší pestré nabídky pořadů jistě vyberete i Vy.
S pozdravem a přáním hezkého dne


Mám nové informace o filmu a časopisu

14. srpna 2012 v 12:02 Winx info
    • Ahojky, bohužel co se týče časopisu Winx, tak zatím nemůžu nic prozdradit. Ohledně 2. filmu zatím také není nic jistého. Ale neboj, jakmile budu vědět víc, hodím sem na facebook info, tak o tom budete vědět jako první