Listopad 2012
Divné a trochu nechápavé

28. listopadu 2012 v 18:38 Winx věci
Ahoj napsal jsem tv Barandov jak to vypadá stim druhým filmem a napsali my trochu hloupost má odpověd Dobry den chci se vás zeptat je si se neví něco o filmu Winx club dost by mě a české fanoušky zajímá zda tento film vůbec bude v české republice a je si se dostane na plátno do kin nebo do televize a jak to s tim filmem vlastně vypadá ? Naschledanou zdraví fanoušek Winx.
Dobrý den,
velice děkujeme za projevený zájem o naši Tv. Bohužel Vás musím zklamat, ale tento seriál nemáme zařazen do programové nabídky. Bohužel ani žádné bližší informace.
Přesto věříme, že si z naší pestré nabídky pořadů jistě vyberete i Vy.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Pavlína NěmečkováWitch pc hra

27. listopadu 2012 v 8:32 Witch
Užij si spoustu zábavy v tajemném světe W.I.T.C.H. s novou PC hrou! Připoj se k pětici kamarádek s kouzelnými schopnosti a prožij s nimi jejich dobrodružství, které tak dobře znáš s oblíbeného televizního seriálu, komiksů nebo knížek W.I.T.C.H. » Vlastnosti produktu: » vytvoř si svoji vlastní postavu - měň svůj vzhled, upravuj svůj profil a zpřístupni si hrou nové možnosti, doplňky a nezbytné vybavení. » získej přátele - setkávej se a povídej si s jinými děvčaty, odpovídej na jejich otázky a spřátel se s nimi. » automat na horoskopy - pomocí tohoto přístroje zjistíš své měsíční znamení, šťastné číslo, denní horoskop - dokonce můžeš zjistit, jestli se k tobě hodí ten prima kluk, kterého jsi včera potkala ve škole! » minihry - každá z čarodějek má své vlastní minihry. » encyklopedie - každý strážce má vlastní encyklopedii s popisem jeho oblíbeného tématu. Takto získané informace můžeš využít i v reálném životě. » vlastní deníček - veď si denní záznamy, prozraď strážcům své pocity, vytvářej profily přátel a dávej jim vyplňovat dotazníky. ... a ještě mnohem víc je ukryto v počítačové hře W.I.T.C.H.

Cornelie z Witch

26. listopadu 2012 v 17:27 Witch


Aisha in sirenix

26. listopadu 2012 v 16:20 Winx club

Stella's Evolution

26. listopadu 2012 v 16:16 Winx club

Jakks v české republice záhada

25. listopadu 2012 v 16:29 Winx info
Ahojky je to dost podivné jistě ste si nejspíš všimli že jsou ted nové panenky jako například Winx magical hair nebo taky je Winx Flower princess ale od Simba tyhle panenky nejsou a nejsem si jistej že je to od Jakks je si sou tak jse tak firma Jakks dost zlepšila že ty panenky nejsou kloubové nevypadají jako Barbie a celkové jsou hezčí ale je to záhada od jaké firmy jsou podle mého názoru od Jakks.Mrkající