Říjen 2013

Bravo Girl ! první číslo je sice chudší ale pořád dobrý :D

27. října 2013 v 21:11 Bravo Girl !
V tomhle zábavném čísle bude jak se má holka správně chovat před svím klukem :D
podle mě by měla bejt taková jaká je a chovat se přirozeně a né moc nafoukaně kluci nechtěj nafoukanou holku ale milou srandovní a né moc uzavřenou protože když se nějaká holka stydí tak potom ty kluci se chovají divně kluci mají rádi holky které mají smyl a chut do života a taky to samí platí i o klukách kluci zase musejí chránit holku a bejt na ně hodný a chovat se k nima slušně a né jako kdyby byli nějaký hračky ikdyž kluci si to občas myslí což ale neni pravda jenom menší rada pokud ti kluk řekne že se mu nelíbíš a je u toho trochu nervozní tak říká vlastně opak toho co si myslí :)Drby o hvězd:
Miley cyrus: se rozešla se svím přítelém a chová se dost drze a myslíme si že by už mohla trochu ubrat
Selena Gomez chce bejt už dospělá žena a její vystoupení se moc nezdařilo když bylo na playback a taky zakopla a spadla z podia.
ted něco o časopisu Dívka
Jak se má Dívka správně chovat : chovat se slušne a bejt milá a nebejt nijak sprostá a vážit si svého kluka :D to je dobrá rada do života aby nedělala stejnou chybu jako ostatní :D zdraví časopis Dívka

Bravo Girl ! na tomhle blogu

27. října 2013 v 20:48 Bravo Girl !
Ahojky Bravo Girl ! končí časopis pro mladé dívky končí a dost mě to mrzí takže na tomhle blogu bude vlastně takové Bravo Girl ! kde jednou za čas budu dávát články pro dívky a drby o hvězdách Bravo Girl ! ještě nekončí takže se nebojte a budte v klidu časopis na tomhle blogu pokračuje plus taky bývalý časopis Dívka který patří k tomu :)
poslední číslo na stáncích :(Těšíte se na další díly 5.série seriálu Winx Club ?

12. října 2013 v 10:03 Winx info
Dnes jsme si pro vás připravili upoutávku na nedělní díl...
Dějištěm soutěže mezi vílami, které se snaží získat další síly od starodávného ducha přírody, budou starobylé ruiny říše Graynor. Winx musejí otevřít knihu o Sirenix, nejprve je ale třeba najít skříňky Sirenix a získat sílu Harmonix. Víly navíc zjišťují, že ke spuštění proměny Sirenix je nutné vyřešit několik hádanek a nalézt tři klenoty, které jsou spojeny s vílími ctnostmi: sebedůvěrou, porozuměním a odvahou. Co myslíte, podaří se jim to?

Fotka: Těšíte se na další díly 5.série seriálu Winx Club? Dnes jsme si pro vás připravili upoutávku na nedělní díl... Dějištěm soutěže mezi vílami, které se snaží získat další síly od starodávného ducha přírody, budou starobylé ruiny říše Graynor. Winx musejí otevřít knihu o Sirenix, nejprve je ale třeba najít skříňky Sirenix a získat sílu Harmonix. Víly navíc zjišťují, že ke spuštění proměny Sirenix je nutné vyřešit několik hádanek a nalézt tři klenoty, které jsou spojeny s vílími ctnostmi: sebedůvěrou, porozuměním a odvahou. Co myslíte, podaří se jim to?