Listopad 2013

Posudte rozdíl mezi pravou Elinou a falešnou

30. listopadu 2013 v 21:43 Rozdíly mezi pravou a falešnou panenkou
Vidíte ty rozdíly celkem jsou vidět :(

Falešné panenky Barbie !

30. listopadu 2013 v 18:25 Rozdíly mezi pravou a falešnou panenkou
Boužel ale je to tak falešné panenky Barbie jsou v Česku. Ale také i v cizině boužel hodně jsou na větnamských tržištích a obchodech za pár korun spoustu lidí je kupujou což je boužel špatně protože za prvé pro malé děti velice nebezpečné když si to strkají do pusy a co je horší je že hned se bud ulomí ruka nebo hlava a vlasy šíleně smrdí šaty se hned zničí někdy i jsou už rozbité a reklamace jak sami víte u větnamců nefunguje a i těch málo peněz vyhodíte vcelku zbytečně :( .Boužel napodebeniny nejsou jenom Barbie ale i Monster high ,Winx club, a také i Disney princezny :( zde vám ukážu nějaké ukázky:(


Disney Princesses Mucha Style

29. listopadu 2013 v 21:17 Disney princezny
Jak se vám líbí tento soubor několika Disney princezen inspirovaný stylem českého malíře a designéra období Art nouveau Alfonse Muchy okořeněný pin-up a anime stylem?Ledové království kniha

28. listopadu 2013 v 17:10 Disney panenka

Na břehu hlubokého mořského zálivu mezi majestátními horami vzkvétalo království Arendelle. Vládli mu moudře král a královna a lidé v něm žili šťastně. Až do chvíle, než se naplnil zlý osud a jedna z královských dcer uvrhla Arendelle do věčné zimy. Tak začíná příběh plný dobrodružství, tajemství, čar a kouzel.

Nicki Minaj - Starships (Explicit)

28. listopadu 2013 v 17:04 Bravo Girl !
Bravo girl vám dá k poslechnutí užasnou písničku od známé zpěvačky Nicki Minaj která je také velice výborná z pěvačka :)


Winx Club Sirenix

27. listopadu 2013 v 20:40 Winx club


Nahá Rihanna souloží na koníčka s flaškou v ruce: Je to skutečně ona?

23. listopadu 2013 v 23:51 Bravo Girl !

Rihanna (25) je známá divoška. Ráda kouří trávu, oddává se alkoholovému veselí, na ženu nezvykle často vyhledává společnost striptérek a ani nahota jí není cizí. Že by ale souložila na jachtě s lahví alkoholu v ruce a ještě se přitom nechala vyfotit?
Barbadoská zpěvačka už má za sebou několik skandálů, ale opilecká soulož na jachtě k nim nepřibude. Proč?

Je to Rihanna, tedy její hlava

Když se pozorně podíváte na ženu, která se oddává sexuálnímu veselí na neznámém muži, zjistíte, že opravdu vypadá jako Rihanna. Jenže tak maximálně, co se hlavy týče! Tu na tělo jiné ženy přidělal někdo v grafickém programu photoshop.

Nemá žádné tetování

Podvod odhalilo tělo ženy. Není na něm totiž žádné tetování, kterých má Rihanna mraky. Foto, které koluje po internetu, tak není ničím jiným než podvrhem. Na sexující Rihannu musí být každopádně pěkný pohled, o tom žádná.


Bravo Girl Krásná plet ?

23. listopadu 2013 v 23:40 Bravo Girl !
Jedině správná péče ti zaručí, že tvoje pleť bude vypadat tak, jak má. Bude zdravá, čistá a hebká. Bez pupínků a ostatních nepříjemností!
Zatímco suchá pleť má mazu nedostatek, mastná pleť ho produkuje nadbytek. Většinou je špatně prokrvená s velkými póry, mastná, lesklá, trudovitá a často ohrožená zanícenými pupínky.
Velkou nepříjemností mastné pleti jsou pupínky. Je úplně normální, že mazové žlázy, aby udržely pleť pružnou, produkují maz a tuk. Díky hormonálním výkyvům se ale chovají jako šílenci! :-) Jsou hyperaktivní a na pleti vytváří mastnou vrstvu. Mazové žlázy se zvětšují a bakterie se množí. Tak vznikají pupínky - komedony. Když je komedon otevřený, většinou se nezanítí. Problémem je ale komedon zavřený. V malé bílé čepičce ve vrchní vrstvě pokožky mají bakterie dost prostoru na to, aby se vyvinuly v zanícený uher.

JAK NA TO? Základem je čistota!!! Nesahej si na obličej špinavýma rukama. Dvakrát týdně si vyměň ručník, do kterého si utíráš obličej. Pleť pravidelně čisti - každé ráno a večer.

Důkladná péče pomůže udržet i akné pod kontrolou. Ideální pro péči o mastnou pleť jsou přípravky, které šetrně odstraňují mastnotu a uzavírají póry, aniž by vysušovaly a poškozovaly pleť. Na obličej použij jemnou čisticí emulzi, je lepší než běžné mýdlo. Nebude z pleti odstraňovat vlhkost, ale odstraní mastnotu a nečistoty. Vytvořenou pěnu masíruj lehce do vlhké pleti a pak obličej opláchni teplou vodou. Pupínky si nevymačkávej, mohly by ti zůstat jizvičky! Mastná pleť potřebuje hydratační krém, protože ten pomáhá zadržovat vlhkost ve svrchních vrstvách kůže a uchovává ji jemnou a vláčnou. Pleť ale nezatěžuj příliš těžkým krémem. Vhodnější bude lehký krém s tekutější konzistencí. Nanesený krém nech několik minut vstřebávat do pokožky. Pak na obličej přilož čistý ubrousek, který odsaje přebytečný krém, a pleť se tak nebude lesknout.

Agresivní a silně parfémované výrobky jsou pro tvoji pleť nevhodné. Dosáhneš jen silnější produkce nového mazu. Pro mastnou pleť existují speciální pečující výrobky. Můžeš taky zkusit heřmánkovou parní lázeň (plná hrst květů heřmánku na 2 litry vroucí vody). Pleť se krásně napaří, póry roztáhnou a vyčistí. Jestli trpíš akné, určitě se vyhni použití peelingu. Ten by zanícené pupínky mohl ještě víc podráždit.

SMÍŠENÁ PLEŤ
Smíšenou pleť má největší množství lidí. Pleť není ani vyloženě mastná, ani suchá. Nejmastnější je v oblasti nosu, čela a brady. Tady se také nejčastěji tvoří pupínky a další "nedokonalosti". Ostatní partije jsou sušší. Tahle pleť je kombinovaná, proto vyžaduje i kombinovanou péči. Jinou kosmetiku používej na mastnou T-zónu a jinou kosmetiku na ostatní části obličeje.

Partie od čela dolů přes nos k bradě bývají mastné, a proto se musí ošetřovat jako mastná pleť. Ostatní partie jsou ale náchylné k vysušování a šupinkovatění. Když na ně použiješ přípravek s obsahem alkoholu, pleť trpí. Je to díky nedostatku vlhkosti, takže tyhle partie musíš ošetřovat jako pleť suchou. Nejsi si jistá, které partie obličeje máš mastné a které suché? Přilož cca hodinu po umytí na obličej ubrousek. Všechny mastné skvrny na ubrousku značí mastné partie pleti.

Pro odstranění líčidel používej nemastný odličovač. Po odlíčení opláchni obličej vodou, aby se spláchla i nadbytečná mastnota. Ráno si očisti pleť pěnivou čisticí emulzí. Jedině tak zajistíš, aby byly mastné partie čisté a póry na nose se nezanítily. Zabráníš tak tvorbě komedonů a jiných pupínků. Několik sekund nech emulzi působit, aby se nečistoty rozpustily, a poté pěnu spláchni vodou. Večer používej na čištění pleťové mléko. Tím se pleť vyčistí a zklidní se suché partie obličeje. Vytvoří se tak rovnováha mezi nadměrnou mastnotou nebo nadměrnou suchostí pleti. Suché části obličeje promasíruj, mléko poté odstraň pomocí kosmetických tamponků. Pokud jsi zvyklá používat k ošetření pleti pleťovou vodu, vyváženosti dosáhneš, když budeš používat dva druhy pleťové vody. Na mastné partie vyber "silnější" vodu a na sušší partie jemnou osvěžující bez alkoholu. Nakonec do pokožky celého obličeje vetři hydratační krém. Zajistíš tak pleti výživu, kterou potřebuje. Soustřeď se především na suché partie, přebytečný krém z mastných partií odstraň ubrouskem. Nevyhýbej se ani vychytávkám, jako jsou pleťové masky. V drogerii je seženeš už připravené, určené přímo pro smíšenou pleť.

Černé tečky jsou zvyklé shlukovat se v oblasti čela, nosu a brady. Jsou to otevřené uhry obsahující odumřelé buňky slepené podkožním mazem, které v důsledku oxidace mazu na vzduchu černají. Pokud se jich chceš zbavit, nevymačkávej je. Radši si dopřej parní lázeň: nech uvařit vodu, do které přidej kousek tymiánu nebo levandulového esenciálního oleje a nech si asi deset minut proudit páru na tvář.

SUCHÁ PLEŤ
Příčinou suché pleti je snížená produkce mazových žláz. Pleť je méně odolná a vyžaduje zvýšenou péči. Hydratace pleti je nerovnoměrná, často dochází k vytváření šupinek, což je známka suchosti. Suchá pleť je málo vláčná, je křehká, nejrychleji stárne. Zároveň je velmi choulostivá.

Tento typ pleti je třeba pravidelně ošetřovat. Večer pleť odlič pleťovým mlékem a tonizující vodou. Vždy používej přípravky pro suchou a citlivou pleť. Poté nanes na obličej noční výživný krém, nejlépe obohacený vitaminem E. Ráno osvěž pleť tonikem a nanes denní hydratační krém nebo vitaminový krém.

Pro suchou a citlivou pleť, když je unavená, nepříjemně napjatá a loupe se: Přilož na pět minut na obličej měkkou, v minerálce navlhčenou vatu. 2x týdně nanes gelovou nebo krémovou masku, pomáhá i šťáva z okurek. Na suchou pleť si můžeš doma udělat tvarohovou masku. Tvaroh smíchej se žloutkem nebo medem. Důkladně ušlehej a nanes na obličej a krk. Nech působit asi 20 minut a poté opláchni vlažnou vodou.

NEBO: Rozmačkej banán vidličkou, smíchej ho se dvěma lžícemi tvarohu, se žloutkem a s lžící kysané smetany a vytvoř hladkou hmotu. Tu nanes na obličej a krk, nech působit opět 20 minut a opláchni vlažnou vodou.

Co se šupinkami? Pokud tě trápí nesnaž se je z kůže suché šupinky, Nejlíp odlupovat. se jich zbavíš, když pokožku důkladně promažeš hydratačním krémem.