Duben 2014





WINX CLUB ve filmu 1

11. dubna 2014 v 21:17 Winx věci
VÍTEJTE V GARDENII
Bloom žije poklidný život v Gardénii až do chvíle, kdy zjistí, že je vílou. Opouští Zemi a vydá se do magické dimenze studovat na Alfey - vysoké škole pro víly. Tam potká nové kamarádky - Floru, Musu, Tecnu a Stellu. Život víly není snadný a Bloom to brzy zjistí. Musí změřit své síly se třemi zlými čarodějkami Trix, které hledají nejstarší sílu Magické dimenze - tzv. Dračí plamen. Po prvním souboji proti Trix, se Bloom a její pohádkové přítelkyně rozhodnou vytvořit Winx Club. Aby bylo možné přemoct Bloom jednou provždy, napadnou ji čarodějky během tréninku. Jenže Bloom se podaří všechny tři porazit hned napoprvé. I když Trix zakusily hořkou porážku, jen tak se nevzdávají a hlavně zjistily, že Bloom je držitelkou Dračího plamene ...

POMSTA TRIX
Na Alfey Bloom ve snech pronásleduje tajemná nymfa Daphne a také vize její vlastní ohnivé minulosti. Proto Bloom začne pátrat po své minulosti, poví rodičům o podivných snech a dozvídá se, že byla adoptována! Za pomoci Pána nebes se Bloom vydává do mračné věže, aby se dozvěděla více o své rodině. Díky lsti Trix se v knize dočte, že je původem čarodějnice, což ji velmi rozesmutní. Nevěří ale, že je čarodějkou a rozhodne se to všem dokázat stůj co stůj. Čeká ji souboj o svou čest i o lásku. Navíc jsou tu Trix, stále odhodlané vzít Bloom její moc - Dračí plamen!





Mia a já :) užasná pohádka

9. dubna 2014 v 19:30 Panenky
Mia je hlavní postavou nového televizního seriálu "Mia a já", ve kterém se promění z obyčejné dívky ve vílu, která dokáže mluvit s jednorožci. Tato panenka má na sobě šaty, které fanynky seriálu ihned rozpoznají z televizních obrazovek. To skutečné kouzlo je však v jejích křídlech, která se hýbou a ty tak můžeš při hře zažít ještě více zábavy! Panenka má na sobě i speciální náramek, který jí umožňuje vstupovat do magického světa Centopie. Součástí balení je i prstýnek dětské velikosti přímo pro tebe.