Hraný film Barbie !

16. ledna 2018 v 21:23 |  Moje keci

Barbie: Hranou verzí panenky má být Amy Schumer

Prostoduchá panenka a prostořeká komička zdánlivě nejdou dohromady, ale tahle kombinace sedí daleko víc, než to na první pohled vypadá.
Amy Schumer jedná o hlavní roli v chystaném Barbie filmu. Na první pohled komička se sklonem k obhroublému humoru nejde s umělohmotnou povrchní modelkou příliš dohromady. Ale to pouze do chvíle, než se blíže podíváte na příběh chystaného filmu. Hrdinčina cesta začne v Barbielandu, kam příliš nezapadá, protože není dostatečně dokonalá a ještě navíc má excentrickou povahu. Po čase je z Barbielandu vykázána a čeká ji klasický příběh o rybě na suchu, ala Žbluňk nebo Velký. Nakonec se do Barbielandu slavnostně vrátí, aby jej zachránila a na své cestě si uvědomí, že ta pravá krása je uvnitř, a že klíčem ke spokojenosti jsou sebedůvěra a nepodléhání nesmyslným společenským nárokům.
Hračkářská firma Mattel, pro kterou je Barbie mnohamiliardový byznys, se v poslední době snaží na trh uvádět panenky rozličných tvarů a barev, aby si holčičky v 21. století pořád dokola nehrály jen s anorektickými árijkami. Podobně "odvážný" film má zřejmě pomoci marketingovou zprávu předat a v osobě Schumer film získává výraznou osobnost, která přitáhne k filmu i takové diváky, kteří se o Barbíny naposledy zajímali někdy v době, když se jejich prostřednictvím snažili zjistit, co mají vlastně děvčata pod sukní.
Původní scénář napsala Hilary Winston, novou verzi připravují Schumer a její sestra Kim Caramele, které společně napsaly skvěle přijatou komedii Trainwreck a obě se podílejí na cenou Emmy oceněné varietní show Inside Amy Schumer. Smlouva s herečkou má těsně před podepsáním a na jaře by se mělo začít natáčet, aby se stihla premiéra v létě 2018.
Výsledek obrázku pro Amy Schumer barbie

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama